Atribuită Cumpărare directă

1 Robinson Crusoe. Editie bilingva abreviata, Audiobook inclus de Daniel Defoe (2019) [Editura Niculescu] (378067) 1 Femei care alearga cu lupii. Povesti si mituri ale arhetipului femeii salbatice de Clarissa Pinkola Estes (2016) [Editura Niculescu] (290782) 3 Tehnician in turism. Manual pentru calificarea tehnician in turism - clasa a XI-a, filiera tehnologica, profil servicii, ruta directa de calificare de Cristian Dinca (2007) [Editura Didactica si Pedagogica] (76518) 3 Bucatar. Manual pentru calificarea bucatar, anul de completare de Cristian Dinca (2007) [Editura Didactica si Pedagogica] (76534) 1 Darul lui Serafim (editie de buzunar) de Simona Antonescu (2020) [Editura Polirom] (382327) 1 Luchian. Ochii, sufletul, mana de Veronica D. Niculescu (2020) [Editura Polirom] (388308) 1 Maria Stuart de Stefan Zweig, Eugen Relgis (2020) [Editura Polirom] (392190) 1 Baieti de gasca (Editia 2013, Top 10+) de Dan Lungu (2013) [Editura Polirom] (190576) 1 Esafodul (editie de buzunar) de NICOLAE ILIESCU, Cinghiz AITMATOV (2020) [Editura Polirom] (384483) 1 Hanul lui Manuc (editie de buzunar) de Simona Antonescu (2018) [Editura Polirom] (312242) 1 Usa cu trei incuietori de Sonia Fernandez-Vidal (2019) [Editura Polirom] (368064) 1 Tanara cu parul alb. Misterul Nabokov de Aurora Liiceanu (2019) [Editura Polirom] (351620) 1 Orasul in mantie purpurie de Asli Erdogan (2019) [Editura Polirom] (370577) 1 Istanbul (editie de buzunar) de Orhan Pamuk (2017) [Editura Polirom] (297217) 1 Sarbatoa

Număr anunț
DA26750838
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22820000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.784,19 RON
Valoare atribuită
3.784,19 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.784,19 RON

din 3.784,19 RON estimat