Atribuită Cumpărare directă

Transport rutier cu autocamion pamant si moloz de pe domeniul public si privat al comunei. Incarcarea se va face cu utilaj propriu.

Număr anunț
DA26757101
Autoritate contractantă
COMUNA GIUVARASTI (PRIMARIA COMUNEI GIUVARASTI) (CUI 5148343)
Furnizor / câștigător
MIRODAN LOGISTIC ALBU S.R.L. (CUI 42538723)
Cod CPV
60112000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat