Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN ALBASTRU - 20126101 NEGRU - 20147002, ROSU - 20147003 VERDE 20147004 Pix unica folosinta cu corp transparent. 934 Capacul si extremitatile in culoarea scrierii. Culori disponibile: albastru - ALBASTRU - 20126101 Varf de 1 mm din otel inoxidabil care garanteaza o folosire curata si completa a rezervei. Ambalare : 50 buc / cutie.

Număr anunț
DA26754630
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL BUZAU (CUI 4299437)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192121-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162,50 RON
Valoare atribuită
162,50 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

162,50 RON

din 162,50 RON estimat