Atribuită
Cumpărare directă
CENTRALA EFRACTIE PARADOX SP 7000 1 765 765 145.35 910.35 MODUL IP PARADOX 150 1 450 450 85.5 535.5 TASTATURA TOUCH PARADOX TM50 1 590 590 112.1 702.1 SURSA 1 150 150 28.5 178.5 ACUMULATOR 1 90 90 17.1 107.1 RELEU 12V 1 85 85 16.15 101.15 MANOPERA INLOCUIT CENTRALA SI TASTATURA 1 350 350 66.5 416.5 CABLU CAT 6 20 2.2 44 8.36 52.36 Total 2524 479.56 3003.56 mai putin
- Număr anunț
- DA26761478
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL (CUI 23015876)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CENTER SRL (CUI 18247837)
- Cod CPV
- 45312200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.524 RON
- Valoare atribuită
- 2.524 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.