Atribuită
Cumpărare directă
740895.50 kit de 50 extractii Macherey Nagel 693.16 693.16 NucleoSpin Dx Virus, Mini kit for CE certified purification of viral RNA/DNA Kit mini spin marcat CE-IVD pentru izolarea ARN-ului și ADN-ului viral Aplicare Izolarea acizilor nucleici virali Țintă ARN și ADN viral Certificat CE Da, etichetă CE-IVD pentru utilizare diagnostic în UE și în alte țări Tehnologie Tehnologia membranei de siliciu Marca NucleoSpin Format Mini prep Unitate de ambalare 50 Pregătire Manipularea centrifugării Utilizare automată nr Material de probă Plasma, Ser Cantitatea de probă 150 uL Dimensiunea fragmentului 100 bp − aprox. 50 kbp Capacitate teoretică de legare 40 µg Volum de eluție 50 µL Timp de preparare 30 min / 6 preparate Aplicație tipică în aval Kit marcat CE-IVD, acizi nucleici pentru a fi utilizați cu amplificare enzimatică și detectarea ARN-ului viral și / sau ADN-ului viral Temperatura de depozitare 18-25 ° C Perioada de valabilitate (de la producție) 24 de luni Domeniul de livrare Coloane ale virusului ARN NucleoSpin, tuburi de colectare, tampoane, proteină K, ARN purtător Material periculos Da
- Număr anunț
- DA26781197
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 820 RON
- Valoare atribuită
- 820 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.