Atribuită
Cumpărare directă
Detergent parchet Suprem 5L Buc 4 Detergent pardoseli lichid Suprem 5L Economy rosu Buc 4 Saci menaj 135L 70*110cm 10/rola Suprem Buc 2 Saci menaj 60L 60*70cm 10/rola Suprem Buc 20 Saci menaj 35L 50*60cm 15/rola Suprem Buc 20 Laveta universala Oti 3/set 040264 Buc 8 Dezinfectant universal suprafete mici cu pulverizator fara clor Igienol 750ml Buc 10 Cos hartie metal 15L negru perforat Mesh BV012191 EG5D01 Buc 2 Sapun lichid Promax igienizant cu alcool 500ml Buc 50 Hartie igienica set Perfex 3 straturi 10/set Set 40
- Număr anunț
- DA26770392
- Autoritate contractantă
- UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE CLUJ NAPOCA-U.M. 0971 (CUI 24683180)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756,86 RON
- Valoare atribuită
- 756,86 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.