Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE PRODUSE IGIENICE (ALCOOL SANITAR, SACI MENAJERI, MANUSI DE UNICA FOLOSINTA) NECESARE PENTRU DEZINFECTAREA UNITATII SCOLARE. RAPORT CALITATE-PRET FOARTE BUN. FURNIZOR SERIOS

Număr anunț
DA26753484
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE MOISIL NAVODARI (CUI 23590202)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873,90 RON
Valoare atribuită
873,90 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

873,90 RON

din 873,90 RON estimat