Atribuită
Cumpărare directă
Descriere: PRETURI MAJORATE DE PRODUCATOR Avizat pentru unitati sanitare. Alcool sanitar,70 grade, ambalat la flacon de 0.5L Producator avizat de MS cu aviz de biocide. Specificatie AVIZ MS : CU DESTINATIE UNITATI SANITARE ; Termen de valabilitate : nelimitat ; CERTIFICAT DE CONFORMITATE; FISA TEHNICA A PRODUSULUI; FACTURA SPITAL
- Număr anunț
- DA26761078
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 24322500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.050 RON
- Valoare atribuită
- 2.050 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.