Atribuită Cumpărare directă

Servicii de îndepărtare graffiti cu solvenți ecologici Cleantech: Produse utilizate pentru îndepărtare graffiti: GEL DE CURATARE CONCENTRAT CLEANTECH Caracteristici tehnice: Solvent emulsionabil in apa si biodegradabil, nu conține hidrocarburi clorurate. Este transparent si neutru in culori (certificat DPA 4004 630.0) SISTEM DE INDEPARTARE A UMBRELOR ALCALINE CLEANTECH Caracteristici tehnice: este un agent de curățare ecologic, cu solvent scăzut si agent bazat pe alcaline, PH: 12-14, culoare maronie SISTEM DE INDEPARTARE A UMBRELOR ACIDE CLEANTECH Caracteristici tehnice: este un agent excelent pentru îndepărtarea depozitelor organice si anorganice extrem de sintetizate din toate pietrele naturale si artificiale rezistente la acid PH: 1 , culoare roșiatică Servicii de aplicare soluții protectoare anti-graffiti Cleantech: Produse utilizate pentru protecție anti-graffiti: AQUA HD CLEANTECH IMPREGNARE PERMANENTA ANTI-GRAFFITI Caracteristici tehnice: Este un impregnant de protecție ecologica, cu solvent scăzut, incolor, cu proprietăți hidrofobe si oleofobe puternice, dezvoltat in principal pentru prevenirea graffiti-ului si pentru protecția suprafeței, substraturilor minerale si absorbante. Ajuta la curățarea ulterioara a graffiti-urilor cu un simplu jet de apa fierbinte (rezistenta de pana la 5 ani) PH: 7, incolor AQUA TEMPORAR CLEANTECH IMPREGNARE TEMPORARA ANTI-GRAFFITI Caracteristici tehnice: este un sistem de bariera specializat împotriva spray-urilor cu vopsea, stilou

Număr anunț
DA26766787
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
CLEAN TECH EXPERT S.R.L. (CUI 41480151)
Cod CPV
90690000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.780 RON
Valoare atribuită
23.780 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.780 RON

din 23.780 RON estimat