Atribuită Cumpărare directă

Manusi de unica folosinta, de examinare, uz medical, din latex S M L: 2000 bc. marimea S, 20.000 bc. marimea L, 2000 bc. marimea L. 100 BUC / CUTIE. Oferta conform ADV1180613/02.11.2020 .

Număr anunț
DA26768379
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI IASI (CUI 4981352)
Furnizor / câștigător
A&A FARMA DISTRIBUTION SRL (CUI 30777131)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.880 RON
Valoare atribuită
8.880 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.880 RON

din 8.880 RON estimat