Atribuită
Cumpărare directă
Acid clorhidric 0,1 N indigen Fl x 1000 ml 1 23.00 23.00 Acid clorhidric 1 N indigen Fl x 1000 ml 1 23.00 23.00 Hidroxid de sodiu 0,1 N indigen Fl x 1000 ml 1 23.00 23.00 Hidroxid de sodiu 1 N indigen Fl x 1000 ml 1 23.00 23.00 Iod calitate echivalentă Merck Fl x 100 g 1 131 131.00 Iodură de potasiu calitate echivalentă Merck Fl x 500 g 1 294.85 294.85 Sulfat de amoniu pentahidrat, calitate echivalentă Merck, p.a. calitate echivalentă Merck Fl x 500 g 1 66.50 66.50 Verde de bromcrezol, calitate echivalentă Merck, p.a. calitate echivalentă Merck Fl x 5 g 1 125.00 125.00
- Număr anunț
- DA26753272
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ARAD (CUI 3519852)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 709,35 RON
- Valoare atribuită
- 709,35 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.