Atribuită
Cumpărare directă
GRM666-500G 500 g 1 Himedia 184.35 Agar Agar, Type I J22561.A1 1 kg 1 Alfa Aesar 1258.1 Tricine ≥98.5% (dry basis), ultrapure, Thermo Scientific 24388.295 1 l 1 VWR Chemicals 70.17 Glycerine ≥99.5%, AnalaR® NORMAPUR® ACS analytical reagent, redistilled 0511-1KG 1 kg 1 VWR Chemicals 383.14 HEPES (2-[4-(2-hydroxyethyl)-1-piperazinyl]ethanesulphonic acid) free acid ≥99%, high purity 101175P 1 kg 1 VWR Chemicals 81.54 D-(+)-Glucose, AnalaR NORMAPUR® analytical reagent 0118-1KG 1 kg 1 VWR Chemicals 137.18 Guanidinium hydrochloride ≥98%, Technical Grade ACRO163801000 100 g 1 Acros Organics 177.69 Bisacrylamide ≥96%, Extra Pure 28877.292 1 kg 1 VWR Chemicals 102.59 Urea 99.5-100.5%, AnalaR NORMAPUR® ACS, Reag. Ph. Eur. analytical reagent J62288.14 25 g 1 Alfa Aesar 139.85 Sodium deoxycholate ≥97% J424-1G 1 g 1 VWR Chemicals 318.55 n-Dodecyl-β-D-maltoside ≥99.0%, high purity A2948.0010 10 g 1 PanReac AppliChem 538.68 Dithiothreitol (DTT, Cleland's reagent) ≥99.5% Molecular biology grade. Livrare 6 sapt. Beneficiar Biologie dr Cenan-Todea A - 89 Marian
- Număr anunț
- DA26774511
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.391,84 RON
- Valoare atribuită
- 3.391,84 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.