Atribuită
Cumpărare directă
1 Sigma EP3123000047-1EA Eppendorf Research Plus G single-channel, variable, volume (10-100 μL), yellow, includes epT.I.P.S. box BUC 2 2 Sigma EP3123000101-1EA Eppendorf Research Plus G Esingle-channel, variable, volume (30-300 μL), orange, includes epT.I.P.S. box BUC 2 3 Sigma EP3123000063-1EA Eppendorf Research Plus G single-channel, variable, volume (100—1,000 μL), blue, includes epT.I.P.S. box BUC 2
- Număr anunț
- DA26784389
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.080 RON
- Valoare atribuită
- 7.080 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.