Atribuită
Cumpărare directă
Domestos 750 ml. - 15 bucati x 6,20 lei Cif 500 ml. - 10 bucati x 5,60 lei Solutie aragaz 375ml. - 10 bucati x 8,90 lei Solutie geam 500ml. cu pompita - 15 bucati x 7,50 lei Saci menajeri 60L 24 bucati/set cu urechi -30 seturi x 7,00 lei Manusi protectie latex 100 bucati/cutie - 2 cutii x 65,00 lei Clorom pastille dezinfectante 200 bucati/cutie - 2 cutii x 32,00 lei Masca de fata standard FFP2,3 straturi 50 bucati/cutie - 2 cutii x 30,00 lei
- Număr anunț
- DA26780022
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 814,50 RON
- Valoare atribuită
- 814,50 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.