Atribuită
Cumpărare directă
Stripuri de testare pentru urina pentru determinarea rapida a acidului ascorbic, bilirubina, sange, glucoza, Corpi cetonici, Leucocite, nitritul, valoarea pH-ului, proteine, Greutate specifica si urobilinogen. Stripurile pentru determinarea sumarului de urina sunt compatibile cu aparatul Urilyzer 100. Ambalare: cutie x 100 buc. Facturare: minim o cutie!!!
- Număr anunț
- DA26759182
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- PRION POCT SRL (CUI 25426886)
- Cod CPV
- 33181500-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.