Atribuită Cumpărare directă

Termometru digital pentru frigider este ideal pentru monitorizaarea temperaturii din frigidere, vitrine frigorifice, congelatoare, etc. Caracteristici tehnice: functie MIN/MAX mãsurare temperaturã mãsurare în grade Celsius buton ON/OFF indicator consumare baterie afisaj LCD cifra 13mm dimensiuni: 28 x 52,5 x 15mm greutate cu baterie: 17g alimentare: 1 baterie 1,5v LR44 mod fixare: ventuza pe spatele aparatului sau cleme pe carcasa interval masurare temperatura: - 50......70 o C rezolutie masurare 0,1 (pt. intervalul -19,9.....70 o C, 1 pt. intervalul -50.....-19,9o C

Număr anunț
DA26766261
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.960 RON
Valoare atribuită
3.960 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.960 RON

din 3.960 RON estimat