Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA+asig accid pers) - oferta RCA 12 luni, valabilitate din 17 nov 2020, asigurator Euroins, microbuz Fiat Ducato, 2287 cmc/ 88 kw; 17 locuri / 4005 kg / 2008, prima 822 lei - oferta RCA 12 luni, valabilitate din 16 nov 2020, asigurator Euroins, microbuz Opel-Cibro Movano, 2299 cmc/ 110 kw; 17 locuri / 3890 kg / 2014, prima 822 lei - oferta RCA 12 luni, valabilitate din 10 decembrie 2020, asigurator City, autoturism DACIA Logan 1461 cmc/ 55 kw; 5 / 1590 kg / 2014 , prima 282 lei - asigurare accidente bagaje si calatori Omniasig pentru microbuz cu 17 locuri, 200 lei/ an/ microbuz , 2 bucati Asigurare de accidente a persoanelor aflate in autovehicule Riscuri si sume asigurate: accidente calatori 5.000 lei/loc ; Bagaje 500 lei/loc Fransiza 0 la toate riscurile Prima de asigurare totala pe polita 200 lei Plata primei la emitere, cu OP in contul asiguratorului
- Număr anunț
- DA26787344
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUPSANU (CUI 3796764)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.326 RON
- Valoare atribuită
- 2.326 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.