Atribuită
Cumpărare directă
SSD 500GB WD RED WDS500G1R0A -1 buc BATERIE LAPTOP BTDELO53 - 1 buc SSD 120GB KINGSTON SATA3 - 1 buc MOUSE GENIUS WIRELESS NX-7000 WR BLACK - 5 buc MOUSE GENIUS DX-110 USB - 5 buc ADAPTOR HDMI TATA-VGA MAMA&AUDIO - 3 buc CABLU SVGA TATA-TATA 1.5M - 3 buc BOXE 2.0 SPACER SPB-STORM - 1 buc CARTUS WPS BROTHER TN3380/TN750 -4 buc MOUSE PAD DESIGN - 5 buc TONER SKY HP P-SERIES-90G@2100PAG - 5 buc CIP SAMSUNG M 2020/2020W/2022/2022W SK - 5 buc
- Număr anunț
- DA26791532
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CURATELE (CUI 22590336)
- Furnizor / câștigător
- Westcomputers SRL (CUI 22870670)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.028,57 RON
- Valoare atribuită
- 2.028,57 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.