Atribuită
Cumpărare directă
1.1. BRANSAMENT DN63-100ML APA POTABILA PE LANGA STR. CANAL COLECTOR 2.2. RACORD PVC D160-73ML PE LANGA STR.CANAL COLECTOR Achizitie si manipulare materiale: -teava PEHD DN63 - Teu DN110/63 - mufe electrofuziune DN63; DN110 - Dop PEHD DN63 Achizitie si manipulare materiale: -teava PVC D160 - Camin racord PVC D315 - Capac beton 600x600 - Teava corugat D315 Sapatura mecanizata ,desfacere teren traseu conducta; montaj conducte si readucere la starea initiala
- Număr anunț
- DA26789421
- Autoritate contractantă
- COMUNA BIHARIA (CUI 4820305)
- Furnizor / câștigător
- MATEONA CONSENS SRL (CUI 34860204)
- Cod CPV
- 85312500-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.395 RON
- Valoare atribuită
- 9.395 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.