Atribuită Cumpărare directă

Skills for Communicating with Patients,The Doctor’s Communication Handbook, 8th Edition,Tough Choices: Stories from the front line of medical ethics,Medical Law and Ethics, 6th edition,Exploring Ethical Dilemmas in Art Therapy: 50 Clinicians From 20 Countries Share Their Stories Medical Ethics: A Very Short Introduction

Număr anunț
DA26759873
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.776,38 RON
Valoare atribuită
1.776,38 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.776,38 RON

din 1.776,38 RON estimat