Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici Format : A4 (print/scan/copy) Tehnologie : LASER Imprimare : Viteza imprimare : minim 40 ppm , Rezolutie imprimare : 1200 x 1200 dpi , Duplex : DA , FPO : 7.5 sec Scanare : Viteza scanare : 50 ipm mono/20 ipm color , Rezolutie scanare : 1200 x 1200 dpi (flatbed)/600x600 dpi (ADF) , Duplex : DA Scan to : Sharepoint/e-mail/Image/OCR/File/Server/FTP/USB/SFTP/Retea (doar Windows) Copiere : Viteza copiere : 46ppm , Rezolutie copiere : 1200 x 600 dpi , Duplex : DA , Rata marire/reducere : 25-400%, Conectivitate : USB2.0, GB Ethernet, wireless 802.11b/g/n Memorie : 512 MB Ecran TFT tactil color
- Număr anunț
- DA26791306
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.180 RON
- Valoare atribuită
- 4.180 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.