Atribuită
Cumpărare directă
0030721110 Cell Culture Plate, 12-Well, TC treated, flat bottom, with lid, individually wrapped, sterile, non-cytotoxic, 60 1 BUC 505.44 0030730119 Cell Culture Plate, 96-Well, TC treated, flat bottom, with lid, individually wrapped, sterile, non-cytotoxic, 80 1 BUC 664.56 0030720113 Cell Culture Plate, 6-Well, TCT, 60 St 1 BUC 429.62 0030000889 epTIPS Standard colorless 2- 200µl, 2 bags of 500 tips = 1.000 tips 1 BUC 169.88 0030000811 Eppendorf TIPS Standard 0,1-10µl, 2 bags of 500 tips = 1.000 tips 1 BUC 276.12
- Număr anunț
- DA26768935
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.045,62 RON
- Valoare atribuită
- 2.045,62 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.