Atribuită
Cumpărare directă
FURNIZARE SI MONTAJ ROLETE TEXTILE BLACK OUT Cladire str Cetatea Fetei com Floresti jud Cluj, astfel: Clasa Parter 4 rolete birou 1 ( copiator) 2 rolete birou 2 ( vestiar) 2 rolete Centrala 1 roleta Bai parter 2 rolete Clasa pregatitoare B etaj 4 rolete Clasa pregatitoare C etaj 4 rolete
- Număr anunț
- DA26788821
- Autoritate contractantă
- COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
- Furnizor / câștigător
- LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
- Cod CPV
- 50246200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.498,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.498,60 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.