Atribuită
Cumpărare directă
HUB USB-C cu 3-porturi USB3.0 + 1 x Gigabit Ethernet RJ-45 USB3.0, Slim, i-tec PLACA DE RETEA USB3.0 GIGABIT i-tec USB C Slim 3-porturi HUB Gigabit Ethernet USB 3.0 to RJ-45 3x USB 3.0 PN: c6201546 PN: C31GL3SLIM Garanție 24 de luni Producător iTec Categorie produs Hub USB Numar porturi 3 Standarde USB acceptate • USB 3.1 (Type-C) • USB 3.0 • USB 2.0 Viteza maxima de transmisie externa 5 Gb/s Accesorii standard Ethernet GLAN RJ-45 10/100/1000 Mbps Informatii suplimentare • 3 x port USB 3.0 pt. conectarea dispozit. USB și transferul rapid de date • 1 x port Ethernet GLAN RJ-45 cu viteza 10/100/1000 Mbps • Cablu integrat USB-C pentru conectarea la notebook, tabletă, PC sau smartphone • Diodă LED care indică statutul Ethernet al conexiunii • Funcția Wake-on-LAN și Plug & Play • Alimentare prin cablu USB-C, nu necesită încărcător extern • OS Windows 7/8/8.1/10 32/64 bit, Mac OS X, Linux, Android Latime 125 mm Inaltime 29 mm Grosime 15 mm Greutate neta 0,5 kg Transport gratuit . pol72l
- Număr anunț
- DA26760919
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DUMBRAVITA (CUI 29128270)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.033,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.033,60 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.