Atribuită
Cumpărare directă
1 0488-500G 100 g 1 VWR Chemicals 130.12 PIPES free acid ≥98%, high purity 2 2600111 500 buc 1 Ratiolab 45.42 Pasteur-plast pipets, 3.0 ml Macro, 155 mm, graduated 3 07-132-0095 1000 buc 1 Nerbe Plus 36.97 Pipette tip PP "classic", 100-1.000µl, universal fit (Eppendorf, Biohit, Socorex), blue, np pcr ready, sterile, autocl. up to 121°C, CE/IVD. Livrare 5 sapt. Beneficiar: Biologie dr - Cenan - Bocaneala - 87 Marian
- Număr anunț
- DA26774566
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212,51 RON
- Valoare atribuită
- 212,51 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.