Atribuită Cumpărare directă

materiale sanitare manusi : 10 cut.L , 30 cut.M si 10 cut.XL ACHIZITIA DIN SEAP TINE LOC SI DE COMANDA

Număr anunț
DA26793046
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI DUMBRAVENI (CUI 4410631)
Furnizor / câștigător
SOS SECURITY SRL (CUI 27293719)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.676 RON
Valoare atribuită
5.676 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.676 RON

din 5.676 RON estimat