Atribuită Cumpărare directă

Servicii de deszapezire cu buldoexcavator jcb 3cx cu operator cu motorina executantului la pretul de 119 ron/ora in lucru. Pentru stationarea pretul este de 23 lei/ora dar nu mai mult de 8 ore pe zi.

Număr anunț
DA26800181
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
COM BM SRL (CUI 6653092)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.448 RON
Valoare atribuită
70.448 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.448 RON

din 70.448 RON estimat