Atribuită Cumpărare directă

Comanda IMNR -RN517/27.10.2020 - cf. ofertelor cu nr. 1645/2110.2020, 1650/21.10.2020, 1627/19.10.2020

Număr anunț
DA26791586
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.272,64 RON
Valoare atribuită
21.272,64 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.272,64 RON

din 21.272,64 RON estimat