Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS IMPRIMANTA 2X63.02 CARTUS IMPRIMANTA COLOR 1X91.59 HARTIE COPIATOR A4 6X14.29 DOSAR PVC 60X0.50 PIX 5X0.84 NOTA RECEPTIE 1X8.40 REGISTRU I-I 1X42.01 ETICHETE 14X0.42 CORECTOR 2X5.05 FOLIE LAMINATOR 1X29.41 REGISTRU CASA 1X8.40 NOTES 1X1.68 PIX GEL 1X2.10 DOSAR PLIC 20X0.50 BURETIERA 2X2.52 PIX 5X1.68 MEMORY STICK 1X17.64 MOUSE 1X14.29 MARKER 2X2.94 FOARFECA 1X3.78 REUMPLERE TONER 1X40.34 REUMPLERE TONER 1X67.22
- Număr anunț
- DA26769443
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 (CUI 29034737)
- Furnizor / câștigător
- MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 618,14 RON
- Valoare atribuită
- 618,14 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.