Atribuită
Cumpărare directă
Masina de tuns cu fir pentru folosire intensa, ideala pentru uz continuu Motor profesional cu vibratii V5000 pentru longevitate si durabilitate Cutit de crom Set de cutite de precizie, cromate Parghie de ajustare a texturii, fara a schimba cutitul 1-3,5 mm Finisaj Cromat Design si finisaj cromat Date tehnice: Motor profesional V5000, 6000 rpm Voltaj: 230 V / 50 Hz 620 g (fara cablu) Accesorii: 4 inaltatoare 3mm, 6mm, 10mm, 13mm pieptene perie de curatare ulei pentru masina de tuns aparator pentru cutit
- Număr anunț
- DA26779385
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Ploiesti (CUI 6884453)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
- Cod CPV
- 39712100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 873,94 RON
- Valoare atribuită
- 873,94 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.