Atribuită
Cumpărare directă
Serviciii asigurare Polita RCA - raspundere civila auto, pentru o perioada de 12 luni. pentru autovehicul proprietate ARCUB -Dacia Duster B222CUB. Polita expira in data de 29.11.2020. Detalii tehnice: Autoturism Dacia Data primei inmatriculari: 01.10.2015 Model: Duster Capacitate cilindrica: 1461 (cmc) Nr. inmatriculare: B 222 CUB Masa max. autorizata: 1840 (kg) An fabricatie: 2015 Nr. km. inreg. la bord: 63000 Nr. locuri: <9 ( 5 locuri) Greutate: =<3.5 t Serie sasiu: UU1HSDJ9G54177629 Combustibil: Motorina
- Număr anunț
- DA26778726
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 606,28 RON
- Valoare atribuită
- 606,28 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.