Atribuită
Cumpărare directă
1 Conector PPR-C Ø63 X 2” FE verde buc 2 165 2 Robinet 2” cu olandez buc 2 180 3 Teu Ø 63 X ¼ X63 (FI) buc 4 85 4 Cot Ø 63 X90 mm verde buc 5 26,5 5 Teu Ø 63 X40 X 63 buc 2 38,6 6 Teu Ø 63 X 50 X 63 buc 3 39,5 7 Mufa rapida otel Ø 1”1/2 buc 1 6,82 8 Teu Ø 63X 1 ¼ X 63 verde buc 3 95 9 Cot Ø 50 /90 buc 6 17,5 10 Conector PPR Ø 40 X 1 ¼” FI verde buc 2 46 11 Conector PPR Ø 50 X 1 ½” FI verde buc 3 47,5 12 Robinet cu olandez 1 ½” buc 1 135 13 Cot mix PPR Ø 20 1/2” x1/2” FE verde buc 30 9,4 14 Diblu cu holsurub Ø 8 x 8cm buc 100 0,5
- Număr anunț
- DA26805402
- Autoritate contractantă
- Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.456,52 RON
- Valoare atribuită
- 2.456,52 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.