Atribuită Cumpărare directă

cutie x 1flacon x 15ml pulb. pt. sol.perf. DR.REDDY`S LABORATORIES SA. prezenta achizitie tine loc de comanda

Număr anunț
DA26781592
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.890 RON
Valoare atribuită
7.890 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.890 RON

din 7.890 RON estimat