Atribuită Cumpărare directă

Hartie Hartie Rulouri de servetele pentru sters mainile, bureti laborator 420x310

Număr anunț
DA26784138
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
39514300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.796,94 RON
Valoare atribuită
6.796,94 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.796,94 RON

din 6.796,94 RON estimat