Atribuită Cumpărare directă

Servicii de elaborare a caietului de sarcini si a listelor de cantitati in vederea executiei lucrarilor de reparatie la cresa Ghiocelul din bdl. 1 Decembrie 1918 nr. 12-14. Conform caietului de sarcini si a temei de proiectare atasate. Pentru intocmirea ofertei operatorul economic va avea in vedere palnificarea unei vizite de amplasament. Documentatia ce va fi predata conform contractului include: descrierea detaliata a situatiei existente a cladirilor,descrierea lucrarilor ce urmeaza a fi executate,lista de cantitati si estimarea valorica a lucrarilor.Operatorul economic trebuie sa respecte cerintele caietului de sarcini atasat.

Număr anunț
DA26794321
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3 (CUI 16762836)
Furnizor / câștigător
FORTIORI CONSULTING S.R.L. (CUI 18726120)
Cod CPV
71242000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat