Atribuită
Cumpărare directă
Scaner Epson WorkForce DS-530, USB 3.0, duplex, A4 NUMAR DE REFERINTA: B11B226401 PRET DE CATALOG: 1.537,04 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 38520000-6 Scanere (Rev.2) DESCRIERE: Model WorkForce DS-530 Format A4 Specificatii tehnice Tip senzor Senzor cu ultrasunete Dime
- Număr anunț
- DA26795246
- Autoritate contractantă
- Gradinita de copii "Benedek Elek (CUI 16028415)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 38520000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.537,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.537,04 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.