Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari sistem iluminat stradal - comuna Fantanele; 1) Furnizare si montare lampi cu led pe stalpii de iluminat - 100 buc; 2) Furnizare si montarecablu electric aerian pe stalpi , inclus 5 cleme intindere - 300 buc; 3) Furnizare si montarecontactor tip TCA, la transformatorul de iluminat - 1 buc; 4) Furnizare si montaresigurante 40 A - 3 buc; 5) Furnizare si montarebecuri cu led 9W, la lampile stradale - 20 buc; Furnizare, montaj si transport inclus in pret
- Număr anunț
- DA26785322
- Autoritate contractantă
- COMUNA FANTANELE (CUI 17749029)
- Furnizor / câștigător
- PÎRCĂLĂBIORU CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34224517)
- Cod CPV
- 50232100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.688,82 RON
- Valoare atribuită
- 23.688,82 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.