Atribuită
Cumpărare directă
1 HARTIE COPIATOR A4 TOP 25 2 DOSAR PVC BUC 100 3 BANDA CORECTOARE PELIKAN BUC 1 4 BIBLIORAFT 80MM MOV BUC 2 5 BIBLIORAFT 50MM MOV BUC 2 6 TEXTMARKER SCHNEIDER 6/SET SET 1 7 NOTES ADEZIV 400FILE BUC 2 8 PIX UM 170 BUC 5 9 PLIC TC4 BUC 30 10 PLIC BURDUF BUC 10 11 PLIC TC 5 BUC 30 12 PLIC C6 BUC 20 13 FOLIE PROTECTIE 100/SET SET 2 14 CAPSATOR NR 10 BUC 1 15 ELASTIC 125GR SET 1 16 SEPARATOR C7 SET 1 17 ACE PANOU PLUTA SET 1 18 MAPA PLASTIC CU ELASTIC OP BUC 2 19 INDEX 5 CULORI BUC 2 20 ALONJE 25/SET SET 4 21 ALONJE CAPACITATE MARE SET 2 22 MAPA PREZENTARE BUC 1 23 BANDA ADEZIVA TRANSP. 48X66 BUC 2 24 AGENDA 2021 BUC 3
- Număr anunț
- DA26792711
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ROSIA (CUI 20210880)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 602,64 RON
- Valoare atribuită
- 602,64 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.