Atribuită
Cumpărare directă
Anse de inoculare sterile, din polistiren, ambalate câte 5, volum – 1 µl (302741) buc. 3000 Baghete tip Drigalski pentru etalare, sterile buc. x3000 Bandă adezivă hârtie (bandă mascare) role x50 Cutii Biohazard PP 1,5 l buc. x150 Cutii Biohazard PP 5 l buc. x150 Cutii Biohazard carton triplustrat 10 l buc. x100 Cutii Biohazard carton triplustrat 40 l buc. x250 Plăci Petri plastic, sterile, fără orificii (aerisire), 90 x 14 mm buc. x7200 Saci Biohazard 120 l incriptionati 20 buc/ rola rolăx 25 Tampoane exudat faringian, în tub, fără mediu de cultură, sterile buc. x2000 Tuburi Falcon x 50 ml, sterile, ambalate individual bucata x1000
- Număr anunț
- DA26789733
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ARAD (CUI 3519852)
- Furnizor / câștigător
- COMPLETE SALES SRL (CUI 27209050)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.888,90 RON
- Valoare atribuită
- 20.888,90 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.