Atribuită
Cumpărare directă
SET 2 SACI TEXTILI 30L PT SXVC30 41861 SET 3 BITI PH2 XH 25MM PACHET SUPERTIT FIN 2,5X350 E6013 (4,5) 5 PANZE T101 BR/GST DISC FER CIRC 160X2,2/20/36T DISC DEBIT 125X1,5-22 11ABACH1TRS BURGHIU SDS PLUS 6X160X100 HiKOKI BURGHIU SDS PLUS 8X160X100 HiKOKI BURGHIU SDS PLUS H 10X160X100 HiK BURGHIU METAL HSSG 6X93 BURGHIU METAL HSSG 8X117 BURGHIU METAL HSS-G 10 MM WD40 SPECIALIST LUBREF PTFE USCAT 400ML CUTTER 18MM HOLZER 01G-L1 SD SURUB GIPS CART 3,5X25 NG FILET RAPID SD SURUB GIPS CART 3,5X35 NG FILET RAPID SD SURUB GIPS CART3,5X45 NG FILET RAPID SURUB LEMN 3,5X16 07101d35016 DIBLU / SURUB FMXP 8X52 DIBLU / SURUB FMXP 10X65 DIBLU / SURUB TMT 6X33 SURUB CAP BOMBAT TORBANT DIN603 M6X60 ZA PIULITA CU FLANSA AUTOBLOC DIN6923-8 M6 COLTAR L 60X60X18 ZN 060Z 1039854 CANAL CABLU(JGHEAB) 20X10 CU CAPAC 2M HOFF FR PRIZA SCHUKO DUBLA 16A ALB SL HOFF FR INTRERUPATOR DUBLU 10A ALB BANDA ZIMTATA 3.6X300 36300m36300c SET 24 BAT ALC VARTA ENERGY LR6 AA SET 24 BAT ALC VARTA ENERGY LR3 AAA 1048555 OSR BEC LED A100 13W 840 E27 2006935 RACORD FLEX. MONOC 10M(8M) 108L 1/2 35CM 2006934 ROBINET CU BILA 3/4 FLUTURE 368MF34 1045137 HOFF LANTE
- Număr anunț
- DA26805562
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR" BRAILA (CUI 17352478)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.086,07 RON
- Valoare atribuită
- 2.086,07 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.