Atribuită
Cumpărare directă
1 Aspergillus niger (ATCC-6275) ATCC® 6275™ amp 1 ATCC 2407.35 2407.35 Aspergillus niger van Tieghem (ATCC® 6275™) 2 Rhizopus oligosporus (ATCC-22959) ATCC® 22959™ ea 1 ATCC 2407.35 2407.35 Rhizopus oligosporus Saito (ATCC® 22959™) 3 placi Petri 09-031-0030 480 buc 1 Nerbe Plus 159.43 159.43 Petri dish PS, Ø90x16,2 mm, with 3 vents, (non slippery / stackable), transparent, sterile, 480 buc 4 PDA broth M403-500G 500 g 1 Himedia 140.04 140.04 Potato Dextrose Broth 5 PDA agar M096-500G 500 g 1 Himedia 140.04 140.04 Potato Dextrose Agar 6 Tipsuri-200microL; 0030000870 1000 buc 1 Eppendorf 166.44 166.44 epTIPS Standard yellow 2-200µl 2 bags of 500 tips = 1.000 tips 7 Tipsuri 1000microL 0030000927 1000 buc 1 Eppendorf 166.87 166.87 epTIPS Standard colorless 50- 1000µl, 2 bags of 500 tips = 1.000 tips 8 p-nitrophenyl β-D-glucopyranoside (Sigma-Aldrich, Germany) N7006-1G 1 g 2 Sigma Aldrich 483.52 967.04 4-Nitrophenyl β-D-glucopyranoside ≥98% (TLC) 9 URSOLIC ACID U6753-100MG 100 mg 2 Sigma Aldrich 391.28 782.56 Ursolic acid ≥90% mai putin
- Număr anunț
- DA26796960
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.337,12 RON
- Valoare atribuită
- 7.337,12 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.