Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanță în achiziții și implementare contract proiectare pentru fișa de proiect Realizarea de piste de biciclete în zona administrativă pentru realizarea unei legături între cele două nuclee urbane. Servicii de consultanță în domeniul achizițiilor publice pentru contractarea documentațiilor tehnico-economice: DALI/SF, PAC, PAD, POE, PT, DE. conform calendarului de lansare și depunere al CF, stabilit de AM Durata contractului va fi de 14 luni de la emiterea primului Ordin de începere, cu prelungire din oficiu până la predarea finală a Proiectului tehnic de execuție și obținerea autorizației de construire. Valabilitatea contractului va fi până la obținerea autorizației de construire aferentă proiectului. Prin acceptul dat de catre ofertant asupra cumpararii din SICAP, ofertantul isi insuseste implicit caietul de sarcini. Ofertantul va transmite pe email: achizitiipatrimoniu@gmail.com oferta în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
- Număr anunț
- DA26796158
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- DAER PROIECT SRL (CUI 13969358)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.300 RON
- Valoare atribuită
- 83.300 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.