Atribuită
Cumpărare directă
“Servicii de consultanta privind managementul investitiei contractului de finantare nerambursabila nr. C0720AM00021670800443/ 18.08.2017, pentru Proiect - Infiintare sistem de canalizare apa menajera in comuna Teliu, judetul Brasov, Etapa I, Proiect finantat din FEADR 2014-2020, sub-masura 7.2 – Investitii in crearea si modernizarea infrastructurii de baza la scara mica.
- Număr anunț
- DA26789930
- Autoritate contractantă
- COMUNA TELIU (CUI 4688710)
- Furnizor / câștigător
- ADSERVIO CAPITAL SRL (CUI 34682778)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.