Atribuită Cumpărare directă

Pachet Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) cu acces internet 24 luni" "• Tableta Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) si • SIM cu acces internet nelimitat la viteza 4G (fara scaderea vitezei) pe o durata contractuala de 24 luni. "231 eur (fara TVA) /pachet Tableta+SIM. Perioada contractuala acces Internet 24 luni 1 EURO = 4.8667 Lei

Număr anunț
DA26806147
Autoritate contractantă
COMUNA MAIERUS (PRIMARIA COMUNEI MAIERUS) (CUI 4777221)
Furnizor / câștigător
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.905,20 RON
Valoare atribuită
134.905,20 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.905,20 RON

din 134.905,20 RON estimat