Atribuită
Cumpărare directă
Ofertantul va efectua lucrări de întreținere a drumurilor pe timp de iarnă pe următoarele străzi și drumuri vicinale din satul Făgetu: Strada Dosu Cuti, Dosu Cuti I, Dosu Cuti II, Cimitirului, Grohotiș, Salaica, Poleanki, Panska, Slovac, Văratic și Drum vicinal Școală, cu lungime totală de 16145m. Numărul de ore achiziționat este estimativ, valoarea totală a contractului urmând a fi stabilită pe baza numărului de ore de actionare efectivă reieșită din documentele justificative puse la dispoziția beneficiarului de catre prestator
- Număr anunț
- DA26804992
- Autoritate contractantă
- Comuna Plopis (CUI 4291956)
- Furnizor / câștigător
- POTHORA AGROFOREST S.R.L. (CUI 42338172)
- Cod CPV
- 45233141-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.