Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici Procesor : Intel i5-9400 Memorie : 8Gb Stocare : 256GB SSD NVMe ODD : DVD-SM Optional : Card Reader , Tastatura , Mouse no OS

Număr anunț
DA26791519
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
30213400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.240 RON
Valoare atribuită
8.240 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.240 RON

din 8.240 RON estimat