Atribuită Cumpărare directă

Servicii de furnizare,livrare si instalare bariera automata Bariere G3750 productie CAME – Italia. Caracteristici tehnice: Inaltimea barierei G4000 este de 1007mm iar inaltimea unde este amplasat bratul este de 884mm. Lungimea bratului este de 4 m. Bariera are cotele de gabarit de 1007 x 265 x 220mm.Tensiunea de alimentare este de 230V 50/60Hz. Tensiunea motorului 24 V. Putere motorului 300W. Timp de deschidere 2-6 sec. Forta de tractiune 200Nm. Grad de protectie IP 54. Temperatura de lucru este de la -20°C pana la +55°C. Intermitenta operatiunilor este pentru lucru intensiv. Bariera este prevazuta cu sistem de deblocare manuala pentru situatiile cand lipseste energia electrica. BARIERA AUTOMATA G 3750 Denumire COD Cant. UM Bariera intrare Corp bariera G3750 1 Buc Brat bariera G0401 1 Buc Flansa prindere brat G0405 1 Buc Placute rosii reflectorizante G0461 1 Set Accesorii de siguranta Fotocelule de siguranta DIR 10 1 Set Coloana upport fotocelula DIR LN 1 Buc Lampa de semnalizare KLED 24N 1 Buc Suport fixare lampa KIARO S 1 Buc Sistem comanda radio-transmisie-receptie Receptor radio AF 43 S 1 Buc Antena si cablu antena TOP 433 NA 1 Buc Telecomenzi TOP 434 EE 60 Buc Marfa este in stoc. Livrare si instalare bariera automata in perioada 16-30 Noiembrie 2020. Platile se vor efectua prin O.P. in termen de 30 de zile de la data inregistrarii facturilor la sediul beneficiarului in contul din TREZORERIE

Număr anunț
DA26788493
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL ILFOV (CUI 29342362)
Furnizor / câștigător
LANIER INTERNATIONAL COM SRL (CUI 8971432)
Cod CPV
45233280-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.217 RON
Valoare atribuită
14.217 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.217 RON

din 14.217 RON estimat