Atribuită Cumpărare directă

SERVETELE 20*8.40; SAPUN 10*22.69; DEO WC 20*10.92; ROLA HARTIE 10*18.49; HARTIE IGIENICA 10*10.92; SOLUTIE PARDOSEALA 10*46.22; DISPENSER 1*84.03; PRONTO 15*13.45; LAVETE 10*84.03; DOMESTOS WC 20*9.24 m

Număr anunț
DA26806898
Autoritate contractantă
COMUNA POIANA (PRIMARIA COMUNEI POIANA) (CUI 16371374)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.680,67 RON
Valoare atribuită
2.680,67 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.680,67 RON

din 2.680,67 RON estimat