Atribuită Cumpărare directă

Capacitate 1,5 / 3 kW Volum aer circulat 360 mch Alimentare 230 V Putere max. absorbita 3 kW Termostat camera standard Interval termostat 5-35 ºC Dimensiuni 315x330x400 mm Greutate 6,6 kg - Caldura instantanee - Fara consum de oxigen - Fara fum, fara miros, fara umezeala - Zgomot scazut - Eficienta100% - Protectie termica la supraincalzire - Elemente de incalzire, capsulate, inoxidabile si izolate independent - Aerotermele sunt prevazute cu termostat pentru a evita supraincalzirea - Datorita manerului pe cadru si greutatii usoare, deplasarea dispozitivului nu ridica probleme - Destinat pentru incalzirea camerelor mici si mijocii, birouri, garaje, case de vacante, ateliere etc. Garantie: 24 luni Transport gratuit (in reteaua Fan Courier, fara kilometri suplimentari)

Număr anunț
DA26793129
Autoritate contractantă
Comuna Baltatesti (Primaria Baltatesti) (CUI 2614120)
Furnizor / câștigător
MAGNET CENTER S.R.L. (CUI 24813531)
Cod CPV
39715240-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222,69 RON
Valoare atribuită
222,69 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222,69 RON

din 222,69 RON estimat