Atribuită
Cumpărare directă
Inchiriere utilaj de tip platforma ridicatoare la 16 m (nacela) cu operator in vederea deplasarii si inlocuirii sistemului radiant (antena+cablu) aferent radio/telefonului aflat in exploatare la Acumularea permanenta Ighis din cadrul S.H. Medias, cpnform oferta de pret nr. 174/06.10.2020 tarif orar 200 lei/ora fara TVA ; tarif deplasare aprox. 8 km. x1.8 lei/km fara TVA .
- Număr anunț
- DA26800217
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI 23719936)
- Furnizor / câștigător
- INTERFRIG SERVICE SRL (CUI 16324020)
- Cod CPV
- 45500000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 414,40 RON
- Valoare atribuită
- 414,40 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.